Her hafta canlı yayınlar ve sınavlar, tüm TYT & AYT Matematik konuları, 10.000'i aşkın soruyla Full Pakette %40 indirim!

Web Uygulaması

Kurs modülüyle
netlerinizi arttırın

Netlerinizi Arttırın! Paketiniz içerisindeki tüm TYT ve AYT Matematik konularının PDF dökümanlarına, konu anlatım videolarına ve soru çözüm videolarına
hem web uygulamasından, hem tabletinizden hem de mobil uygulamanızdan erişin!

+5.000 Soru ile Sınava
Hazırlanın

Satın aldığınız paketin içerdiği tüm konuların içerikleri, Kurslarım sekmesinde aktif hale getirilir. Satın aldığınız paketin içerdiği tüm kursların PDF dökümanlarına, konu anlatımı videolarına ve soru çözümü videolarına buradan erişebilirsiniz. Kurslarım modülü, matematik netlerinizi arttırmanız için çok zengin bir içerik sunar. TYT ve AYT konularının tamamı, konu anlatımı ve testler olarak toplamda 5000’den fazla soru içermektedir.

Tüm Ders Dokümanlarına Erişin

Satın aldığınız paketin içerdiği tüm konuların dokümanlarına hem web uygulamasından hem de tablet ve mobil uygulamalarından erişebilirsiniz. Tablet ve mobil uygulamasında kindle moduyla dokümanları açabilir, daha etkili çalışabilirsiniz.

Güncel ve Ekstra İçerikler

Satın aldığınız paketin içerdiği tüm konuların içerikleri, yıl boyunca güncellenir ve bu konulara yeni içerikler eklenir. Yeni içerik eklendiğinde, bununla ilgili bildirim alırsınız ve bu içerikler size ücretsiz olarak sunulur!

Modüller

Tüm Paketlerde Mevcut Modüller

 • Kurs Modülü

  Paketinizin içerdiği tüm konuların PDF dokümanlarına, konu anlatımı ve soru çözümü videolarına yıl boyunca erişebilirsiniz!

 • Sınav Modülü

  Yıl boyunca her hafta 2 sınava dahil edilirsiniz ve eksiklerinizi sınav sonucu analizlerinizle düzenli olarak görebilirsiniz! Sınavlarınızı yıl boyunca tekrar çözebilirsiniz.

 • Canlı Yayın Modülü

  Her hafta 2 canlı yayına katılın! Yayınlar rehberlik, konu anlatımı ve soru çözümü olarak planlanır ve sadece Simedyan Akademi öğrencilerine özeldir!

 • Ders Planlama Modülü

  Ders planlama defteri, notlarım ve görev listesi modülleriyle birlikte derslerinizi kolayca planlayın ve ders etkinliğinizi arttırın!

 • Bildirim Modülü

  Yeni bir doküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde veya yeni bir sınava dahil edildiğinizde; web, mobil, SMS ve e-posta bildirimleri alabilirsiniz!

 • Çoklu Platform

  İçeriklerinize hem bilgisayarınızdan, hem tabletinizden hem de mobil uygulamanızdan erişebilirsiniz! Android platformlar için tıklayınız. IOS platformlar için tıklayınız.