Her hafta canlı yayınlar ve sınavlar, tüm TYT & AYT Matematik konuları, 10.000'i aşkın soruyla Full Pakette %40 indirim!

Web Uygulaması

Sık Sorulan Sorular

Paketler sayfasından üyelik paketlerini inceleyebilirsiniz. Size en uygun paketi satın aldıktan sonra, hesabınız ekibimiz tarafından oluşturulur ve hesap bilgileriniz SMS ve e-posta olarak size gönderilir.

Paketler sayfasında size en uygun paketi satın aldıktan sonra, ekibimiz 2 saat içerisinde hesabınızı aktif ederek, hesap bilgilerinizi SMS ve e-posta olarak size iletir. Bu sebeple ödeme sırasında sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda, Whatsapp destek hattımıza yazabilirsiniz.

Paketler içerisinde satın aldığınız paketin kapsadığı tüm konuların en detaylı konu anlatımı ve soru çözümü videoları, bu konuların tüm PDF dokümanları bulunmaktadır. Bununla birlikte her hafta 2 sınava dahil edildiğiniz Sınav Modülü, her hafta 2 canlı yayına dahil edildiğiniz Canlı Yayın Modülü, Ders Planlama Modülü, Bildirim Modülü ve mobil uygulamalar bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için Modüller sayfasını ziyaret edebilir, tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

Paketler arasındaki tek fark, Kurslarım modülündeki konulardır. Sınıf paketinde satın aldığını sınıfın konuları, sınav paketinde seçtiğiniz sınavın konuları, full pakette ise tüm konular bulunmaktadır. Bunun dışında paketler arasında hiçbir fark bulunmamakta olup, tüm modüller tüm paketlerde mevcuttur.

Simedyan Akademi uygulamasını hem bilgisayarınızdan, hem tabletinizden hem de mobil telefonunuzdan kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Platformlar sayfasını ziyaret edebilirsiniz. IOS uygulamasını indirmek için tıklayınız. Android uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Hangi paketi satın alırsanız alın, paketinizi 1 yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Simedyan Akademi paketlerini kredi kartınızla güvenli ödeme yöntemiyle satın alabilirsiniz.