Her hafta canlı yayınlar ve sınavlar, tüm TYT & AYT Matematik konuları, 10.000'i aşkın soruyla Full Pakette %40 indirim!

Web Uygulaması
Sanal Değil, Dijital Matematik Eğitimi

Dijital ve Erişilebilir
YKS Matematik Eğitimi

Çoklu platformla sunulan zengin içerik,tüm paketler için aktif
edilen mevcut modüller ve interaktif dijital eğitim!

 • 6 Modül

  Tüm paketlerde mevcut

 • +10.000 Soru

  Toplam 3 modül ile

 • +80 Sınav

  Sınav analizleriyle birlikte

 • +80 Canlı Yayın

  Simedyan Akademi öğrencilerine özel

Nasıl Satın Alabilirim?

Kredi kartıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Satın alma süreci 3 aşamadan oluşur.

1. Paket Seçimi

Paketler menüsünden size uygun paketi seçebilirsiniz. Tüm paketler tüm modülleri kapsar. Paketler arasındaki tek fark konu içerikleridir.

2. Güvenli Ödeme

Paketinizi seçtikten sonra, Satın Al butonuna tıklayıp, bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra, kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

3. Aktivasyon

Ödeme sonrası bilgilendirme maili ve SMS'i alacaksınız. Hesabınız 2 saat içerisinde aktif edilerek, hesap bilgileriniz SMS ve e-posta olarak gönderilir.

+5.000 Soru ile Sınava Hazırlanın

Satın aldığınız paketin içerdiği tüm konuların içerikleri, Kurslarım sekmesinde aktif hale getirilir. Satın aldığınız paketin içerdiği tüm kursların PDF dökümanlarına, konu anlatımı videolarına ve soru çözümü videolarına buradan erişebilirsiniz!

Tüm Ders Dokümanlarına Erişin

Satın aldığınız paketin içerdiği tüm konuların dokümanlarına hem web uygulamasından hem de tablet ve mobil uygulamalarından erişebilirsiniz.

Sürekli Bildirim Alın

Kurslarınızdaki ilerlemelerinizi ve konulara eklenen yeni içerikler hakkında sürekli olarak SMS ve E-posta bildirimleri alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Her Hafta 2 Sınav ile Gelişiminizi Takip Edin

Satın aldığınız paketten bağımsız olarak, sisteminize her hafta iki sınav yüklenir. Sınavları yıl boyunca dilediğiniz zaman tekrar çözebilir, sonuçlarınızı anında görüntüleyebilirsiniz!

Detaylı Sınav Sonucu Raporu

Sınavlarınızı ilk bir hafta boyunca bir kez çözebilirsiniz. Birinci haftanın sonunda sıralamanız ve sınav sonucu analiziniz, rapor olarak size gönderilir!

Sınavların Videolu Çözümleri

Sınav sonuçları açıklandıktan sonra, sınav sorularının videolu çözümleri sisteminize yüklenir ve yıl boyunca bu çözümlere erişebilirsiniz!

Daha Fazla Bilgi

Her Hafta 2 Farklı Canlı Yayına Katılın

Satın aldığınız paketten bağımsız olarak, her hafta iki canlı yayına dahil edilirsiniz. Canlı yayının tarihi ve bilgileri, bir hafta önceden tarafınıza tarayıcı bildirimi, mobil uygulama bildirimi, SMS bildirimi ve e-posta bildirimi olarak iletilir.

Rehberlik, Konu Anlatımı ve Soru Çözümü

Canlı derslerin konusu; rehberlik, konu anlatımı ve soru çözümü olarak planlanır. Ek olarak öğrenci anketleriyle gelecek canlı yayınların konuları sizin tarafınızdan belirlenir!

İnteraktif Canlı Yayınlar

Canlı dersler sırasında öğretmen ile ve diğer öğrencilerle etkileşim fırsatına sahip olup, soru sorabilir, tartışabilirsiniz!

Daha Fazla Bilgi

Ders Planlama Defteriyle Etkin Çalışma

Ders planlama defteri, kağıt kalemin yerini alarak, planlamalarınızı çok hızlı ve efektik bir şekilde yapmanızı sağlar.

Notlarım ve Görevlerim Uygulamaları

Derslerinizle ilgili notlarınızı kaydedebileceğiniz notlarım uygulaması ve görevlerinizi takip edebileceğiniz görevlerim uygulamasıyla ders çalışmayı çok daha efektif hale getirebilirsiniz. Tüm bu uygulamalara hem web hem de mobil uygulamalarınızdan erişebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Bildirim Sistemiyle Güncel Kalın

Tüm gelişmelerden haberdar olmanızı istiyoruz. Yeni bir döküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde, yeni bir sınava dahil edildiğinizde size haber veriyoruz!

Tüm Platformlardan Bildirim Alın

Yeni bir döküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde, yeni bir sınava dahil edildiğinizde; web uygulaması bildirimi, mobil uygulama bildirimi, SMS bildirimi ve e-posta bildirimi alın.

İlerleme Durumunuzla İlgili Bildirimler

Ders çalışma hızınız düştüğünde, sizi uyaracak ve motive edecek bildirimler alabilirsiniz! Kurslarınızdaki ilerlemeler yavaşladığında, sistem sizi uyarır ve harekete geçirir!

Daha Fazla Bilgi

Hangi Cihazlarda Kullanılır?