Her hafta canlı yayınlar ve sınavlar, tüm TYT & AYT Matematik konuları, 10.000'i aşkın soruyla Full Pakette %40 indirim!

Web Uygulaması

Canlı Yayın modülüyle
gelişiminizi takip edin!

Hangi paketi alırsanız alın, her hafta iki canlı yayına dahil edilirsiniz. Canlı yayının tarihi ve bilgileri, bir hafta önceden size e-posta ve SMS olarak gönderilir. Canlı derslerin konusu; rehberlik, konu anlatımı ve soru çözümü olarak planlanır.

+2.500 Canlı Yayın Sorusu ile Gelişim

Canlı yayın modülü yıl boyunca çeşitli rehberlik yayınlarının yanında toplamda 2500’den fazla soru içeren konu anlatımı ve soru çözümü yayınları içerir. Canlı yayınlar sadece Simedyan Akademi öğrencilerine özeldir!

Rehberlik, Konu Anlatımı, Soru Çözümü

Canlı derslerin konusu; rehberlik, konu anlatımı ve soru çözümü olarak planlanır. Ek olarak öğrenci anketleriyle gelecek canlı yayınların konuları sizin tarafınızdan belirlenir!

İnteraktif Canlı Yayınlar

Sanal değil, dijital eğitimi destekliyoruz! Canlı yayının tarihi ve bilgileri, bir hafta önceden size e-posta ve SMS olarak gönderilir. Canlı dersler sırasında öğretmen ile ve diğer öğrencilerle etkileşim fırsatına sahip olup, soru sorabilir, tartışabilirsiniz.

Modüller

Tüm Paketlerde Mevcut Modüller

 • Kurs Modülü

  Paketinizin içerdiği tüm konuların PDF dokümanlarına, konu anlatımı ve soru çözümü videolarına yıl boyunca erişebilirsiniz!

 • Sınav Modülü

  Yıl boyunca her hafta 2 sınava dahil edilirsiniz ve eksiklerinizi sınav sonucu analizlerinizle düzenli olarak görebilirsiniz! Sınavlarınızı yıl boyunca tekrar çözebilirsiniz.

 • Canlı Yayın Modülü

  Her hafta 2 canlı yayına katılın! Yayınlar rehberlik, konu anlatımı ve soru çözümü olarak planlanır ve sadece Simedyan Akademi öğrencilerine özeldir!

 • Ders Planlama Modülü

  Ders planlama defteri, notlarım ve görev listesi modülleriyle birlikte derslerinizi kolayca planlayın ve ders etkinliğinizi arttırın!

 • Bildirim Modülü

  Yeni bir doküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde veya yeni bir sınava dahil edildiğinizde; web, mobil, SMS ve e-posta bildirimleri alabilirsiniz!

 • Çoklu Platform

  İçeriklerinize hem bilgisayarınızdan, hem tabletinizden hem de mobil uygulamanızdan erişebilirsiniz! Android platformlar için tıklayınız. IOS platformlar için tıklayınız.