Web Uygulaması

Mesaj modülüyle
her an iletişimde olun!

Hangi paketi alırsanız alın, dilediğiniz zaman web uygulamasında Mesajlarım kısmından öğretmeninize mesaj atabilirsiniz. Ek olarak, satın aldığınız paketteki tüm konular için oluşturulan mesaj gruplarına dahil olabilirsiniz.

+2.500 Canlı Yayın Sorusu ile Gelişim

Canlı yayın modülü yıl boyunca çeşitli rehberlik yayınlarının yanında toplamda 2500’den fazla soru içeren konu anlatımı ve soru çözümü yayınları içerir. Canlı yayınlar sadece Simedyan Akademi öğrencilerine özeldir!

Rehberlik, Konu Anlatımı, Soru Çözümü

Canlı derslerin konusu; rehberlik, konu anlatımı ve soru çözümü olarak planlanır. Ek olarak öğrenci anketleriyle gelecek canlı yayınların konuları sizin tarafınızdan belirlenir!

Modüller

Tüm Paketlerde Mevcut Modüller

 • Kurs Modülü

  Paketinizin içerdiği tüm konuların PDF dokümanlarına, konu anlatımı ve soru çözümü videolarına yıl boyunca erişebilirsiniz!

 • Sınav Modülü

  Yıl boyunca her hafta 2 sınava dahil edilirsiniz ve eksiklerinizi sınav sonucu analizlerinizle düzenli olarak görebilirsiniz! Sınavlarınızı yıl boyunca tekrar çözebilirsiniz.

 • Canlı Yayın Modülü

  Her hafta 2 canlı yayına katılın! Yayınlar rehberlik, konu anlatımı ve soru çözümü olarak planlanır ve sadece Simedyan Akademi öğrencilerine özeldir!

 • Mesaj Modülü

  Dilediğiniz zaman web uygulamasında öğretmene mesaj atabilir, paketinizdeki konuların mesaj gruplarında diğer öğrencilerle mesajlaşabilirsiniz!

 • Bildirim Modülü

  Yeni bir doküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde veya yeni bir sınava dahil edildiğinizde; web, mobil, SMS ve e-posta bildirimleri alabilirsiniz!

 • Çoklu Platform

  İçeriklerinize hem bilgisayarınızdan, hem tabletinizden hem de mobil uygulamanızdan erişebilirsiniz! Android platformlar için tıklayınız. IOS platformlar için tıklayınız.