Her hafta canlı yayınlar ve sınavlar, tüm TYT & AYT Matematik konuları, 10.000'i aşkın soruyla Full Pakette %40 indirim!

Web Uygulaması

Ders Planlama modülüyle
planlamanızı kolayca yapın!

Hangi paketi alırsanız alın, dilediğiniz zaman hem web uygulamasından hem de mobil uygulamanızdan ders planlama defterinize, notlarınıza ve görevlerinize erişebilirsiniz. Böylece ders planlamalarınızı hızlıca ve en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Ders Planlama Defteri

Ders planlama defteri, kağıt kalemin yerini alarak, planlamalarınızı çok hızlı ve efektik bir şekilde yapmanızı sağlar. Dilediğiniz zaman planlarınızı düzenleyebilir veya bir yenisini ekleyebilirsiniz. Ders planlama defterinizi aylık, haftalık veya günlük olarak düzenleyebilir, mobil uygulamanızdan ise o günün programını günlük dinamik olarak takip edebilirsiniz.

Notlarım ve Görevlerim Uygulamaları

Derslerinizle ilgili notlarınızı kaydedebileceğiniz notlarım uygulaması ve görevlerinizi takip edebileceğiniz görevlerim uygulamasıyla ders çalışmayı çok daha efektif hale getirebilirsiniz. Tüm bu uygulamalara hem web hem de mobil uygulamalarınızdan erişebilirsiniz.

Modüller

Tüm Paketlerde Mevcut Modüller

 • Kurs Modülü

  Paketinizin içerdiği tüm konuların PDF dokümanlarına, konu anlatımı ve soru çözümü videolarına yıl boyunca erişebilirsiniz!

 • Sınav Modülü

  Yıl boyunca her hafta 2 sınava dahil edilirsiniz ve eksiklerinizi sınav sonucu analizlerinizle düzenli olarak görebilirsiniz! Sınavlarınızı yıl boyunca tekrar çözebilirsiniz.

 • Canlı Yayın Modülü

  Her hafta 2 canlı yayına katılın! Yayınlar rehberlik, konu anlatımı ve soru çözümü olarak planlanır ve sadece Simedyan Akademi öğrencilerine özeldir!

 • Ders Planlama Modülü

  Ders planlama defteri, notlarım ve görev listesi modülleriyle birlikte derslerinizi kolayca planlayın ve ders etkinliğinizi arttırın!

 • Bildirim Modülü

  Yeni bir doküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde veya yeni bir sınava dahil edildiğinizde; web, mobil, SMS ve e-posta bildirimleri alabilirsiniz!

 • Çoklu Platform

  İçeriklerinize hem bilgisayarınızdan, hem tabletinizden hem de mobil uygulamanızdan erişebilirsiniz! Android platformlar için tıklayınız. IOS platformlar için tıklayınız.