Her hafta canlı yayınlar ve sınavlar, tüm TYT & AYT Matematik konuları, 10.000'i aşkın soruyla Full Pakette %40 indirim!

Web Uygulaması

Size En Uygun Paketi Seçin

Tüm paketler, tüm modülleri içerir! Paketler arasındaki tek fark, içerdikleri konulardır.

Nasıl Satın Alabilirim?

Kredi kartıyla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Satın alma süreci 3 aşamadan oluşur.

1. Paket Seçimi

Paketler menüsünden size uygun paketi seçebilirsiniz. Tüm paketler tüm modülleri kapsar. Paketler arasındaki tek fark konu içerikleridir.

2. Güvenli Ödeme

Paketinizi seçtikten sonra, Satın Al butonuna tıklayıp, bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra, kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

3. Aktivasyon

Ödeme sonrası bilgilendirme maili ve SMS'i alacaksınız. Hesabınız 2 saat içerisinde aktif edilerek, hesap bilgileriniz SMS ve e-posta olarak gönderilir.

Mutlu Öğrenciler

Simedyan Akademi Dijital Matematik Dershanesi'ni kullanan öğrencilerimizin görüşleri.

Ilgın Öztürk

Netlerim çok kısa sürede iki katına çıktı. Canlı yayınlar ve her hafta yapılan sınavlar çok faydalı oluyor. Teşekkürler Simedyan Akademi.

Anıl Mutluay

Çok fazla soru var bu sayede tüm soru tiplerini görebiliyorum. Her hafta sınav olması ve eksiklerimizin raporlanması çok işime yarıyor.

Öykü Mirza

Daha iyi bir dijital platform hayal edemezdim. İhtiyacım olan her şey var. Normal dershanemden çok daha faydalı. İçeriklerse çok zengin.

Furkan Güneş

Konu anlatımlarının çok detaylı olması ve her platformdan erişebiliyor olmak çok güzel. Bu süreçte yanımda olan Simedyan Akademi'ye teşekkür ederim.

Nisanur Ertürk

Mobil uygulaması çok işime yarıyor. İçerikler çok zengin, dilediğim yerde dilediğim platformda bu içerikleri kullanmak çok güzel.

Esra Görgeç

Her hafta yapılan sınavlar ve canlı yayınlar netlerimi arttırmama çok yardımcı oluyor. Sürekli sınava ve canlı yayınlara girmek çok büyük bir ayrıcalık.

Rabia Tekcan

Sorular çok fazla ve çok güzel. Dersin PDF'lerine erişebiliyor olmak çok işime yarıyor. İstediğim zaman dokümanları tabletimde kullanabiliyorum.

Ömer Yılmaz

Diğer öğrencilerle tartışabilmek seviyemi görebilmeme yardım ediyor. Bu çok zengin içerikler için Simedyan Akademi'ye teşekkür ederim.