Her hafta canlı yayınlar ve sınavlar, tüm TYT & AYT Matematik konuları, 10.000'i aşkın soruyla Full Pakette %40 indirim!

Web Uygulaması

Sınav modülüyle
gelişiminizi takip edin!

Hangi paketi alırsanız alın, sisteminize her hafta iki sınav yüklenir. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra, sınavı yıl boyunca dilediğiniz zaman tekrar çözebilir, sonuçlarınızı anında görüntüleyebilirsiniz! Sınav modülü yıl boyunca deneme sınavı ve quizlerden oluşan toplamda 3000’den fazla soru içermektedir.

+3.000 Sınav Sorusu ile Gelişim

Sınav modülü yıl boyunca deneme sınavı ve quizlerden oluşan toplamda 3000’den fazla soru içermektedir. Sınavlarınızı yıl boyunca dilediğiniz zaman tekrar çözebilir, sonuçlarınızı anında görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı Sınav Raporları ile Gelişim Takibi

Hangi paketi alırsanız alın, sisteminize her hafta iki sınav yüklenir. Bu sınavı ilk bir hafta boyunca çözmelisiniz! Birinci haftanın sonunda, sıralamanız, eksikleriniz ve tüm sınav analizleriniz size mail olarak gönderilir!

Yıl Boyu Erişim ve Sınavların Çözümleri

Sınav sonuçları açıklandıktan sonra, yıl boyunca dilediğiniz zaman sınavlarınızı tekrar çözebilir, sonuçlarınızı anında görüntüleyebilirsiniz! Sınav sonuçları açıklandıktan sonra, sınavın videolu çözümü sisteminizde aktif edilir ve video çözümlere de yıl boyunca erişebilirsiniz!

Modüller

Tüm Paketlerde Mevcut Modüller

 • Kurs Modülü

  Paketinizin içerdiği tüm konuların PDF dokümanlarına, konu anlatımı ve soru çözümü videolarına yıl boyunca erişebilirsiniz!

 • Sınav Modülü

  Yıl boyunca her hafta 2 sınava dahil edilirsiniz ve eksiklerinizi sınav sonucu analizlerinizle düzenli olarak görebilirsiniz! Sınavlarınızı yıl boyunca tekrar çözebilirsiniz.

 • Canlı Yayın Modülü

  Her hafta 2 canlı yayına katılın! Yayınlar rehberlik, konu anlatımı ve soru çözümü olarak planlanır ve sadece Simedyan Akademi öğrencilerine özeldir!

 • Ders Planlama Modülü

  Ders planlama defteri, notlarım ve görev listesi modülleriyle birlikte derslerinizi kolayca planlayın ve ders etkinliğinizi arttırın!

 • Bildirim Modülü

  Yeni bir doküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde veya yeni bir sınava dahil edildiğinizde; web, mobil, SMS ve e-posta bildirimleri alabilirsiniz!

 • Çoklu Platform

  İçeriklerinize hem bilgisayarınızdan, hem tabletinizden hem de mobil uygulamanızdan erişebilirsiniz! Android platformlar için tıklayınız. IOS platformlar için tıklayınız.