Web Uygulaması

Bildirim modülüyle
her an iletişimde olun!

Tüm gelişmelerden haberdar olmanızı istiyoruz. Bu sebeple içeriklerinizdeki tüm güncellemeler ve gelişmelerle ilgili
sizi çeşitli bildirimlerle güncel tutuyoruz!

Tüm Gelişmeleri Tarayıcı Bildirimi Olarak Alın

Yeni bir doküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde veya yeni bir sınava dahil edildiğinizde; web uygulaması bildirimi alabilir, tüm içeriklerinizle ilgili yeniliklerden ve gelişmelerdem haberdar olabilirsiniz!

Tüm Gelişmeleri SMS Bildirimi Olarak Alın

Yeni bir doküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde veya yeni bir sınava dahil edildiğinizde; SMS bildirimi alabilir, tüm içeriklerinizle ilgili yeniliklerden ve gelişmelerdem haberdar olabilirsiniz!

Tüm Gelişmeleri E-Posta Bildirimi Olarak Alın

Yeni bir doküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde veya yeni bir sınava dahil edildiğinizde; e-posta bildirimi alabilir, tüm içeriklerinizle ilgili yeniliklerden ve gelişmelerdem haberdar olabilirsiniz!

Tüm Gelişmeleri Mobil Uygulama Bildirimi Olarak Alın

Yeni bir doküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde veya yeni bir sınava dahil edildiğinizde; mobil uygulama bildirimi alabilir, tüm içeriklerinizle ilgili yeniliklerden ve gelişmelerdem haberdar olabilirsiniz!

Modüller

Tüm Paketlerde Mevcut Modüller

 • Kurs Modülü

  Paketinizin içerdiği tüm konuların PDF dokümanlarına, konu anlatımı ve soru çözümü videolarına yıl boyunca erişebilirsiniz!

 • Sınav Modülü

  Yıl boyunca her hafta 2 sınava dahil edilirsiniz ve eksiklerinizi sınav sonucu analizlerinizle düzenli olarak görebilirsiniz! Sınavlarınızı yıl boyunca tekrar çözebilirsiniz.

 • Canlı Yayın Modülü

  Her hafta 2 canlı yayına katılın! Yayınlar rehberlik, konu anlatımı ve soru çözümü olarak planlanır ve sadece Simedyan Akademi öğrencilerine özeldir!

 • Mesaj Modülü

  Dilediğiniz zaman web uygulamasında öğretmene mesaj atabilir, paketinizdeki konuların mesaj gruplarında diğer öğrencilerle mesajlaşabilirsiniz!

 • Bildirim Modülü

  Yeni bir doküman veya ders eklendiğinde, yeni bir canlı derse eklendiğinizde veya yeni bir sınava dahil edildiğinizde; web, mobil, SMS ve e-posta bildirimleri alabilirsiniz!

 • Çoklu Platform

  İçeriklerinize hem bilgisayarınızdan, hem tabletinizden hem de mobil uygulamanızdan erişebilirsiniz! Android platformlar için tıklayınız. IOS platformlar için tıklayınız.